Слухати

Чи можливий в’їзд по безвізу тим, хто має відмови у паспорті. Роз’яснення Держпогранслужби

30 серпня 2017 - 09:25
«Старі відмови у візах самі по собі не можуть бути причиною для відмови у в’їзді за безвізовим режимом», - кажуть у Держприкордонслужбі
Чи можливий в’їзд по безвізу тим, хто має відмови у паспорті.  Роз’яснення Держпогранслужби / Новини на Громадському радіо

Держпогранслужба роз’яснила, чи можлива  подорож по безвізу тим, хто має в паспорті відмови у визах.

Про це йдеться на сторинці Окремого контрольно-пропускний пункт «Київ» в Facebookю

«Старі відмови у візах самі по собі не можуть бути причиною для відмови у в’їзді за безвізовим режимом, однак якщо у вас є відмови у паспорті, ви маєте бути готові до того, що прикордонники можуть перевіряти вас більш прискіпливо, аніж інших подорожуючих. Тому ми рекомендуємо мати при собі всі обов’язкові докази добропорядності: зворотний квиток, доказ підтвердженого проживання та грошове забезпечення», — розповіли прикордонники.

Якщо причиною заборони на в’їзд була наявність вашого прізвища у шенгенській інформаційній системі і це було зазначено у письмовому поясненні посольства щодо причин відмови у візі, то  ситуація змінюється.

Наприклад,  можлива заборона на в’їзд на певну кількість років, якщо хтосьраніше був депортований з ЄС, зокрема через перевищення терміну перебування. Термін заборони обирається щодо кожного порушника індивідуально.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+