Слухати

Лутковська звернулась до Омбудсмана РФ щодо зникнення Павла Гриба / Новини на Громадському радіо

Лутковська звернулась до Омбудсмана РФ щодо зникнення Павла Гриба

30 серпня 2017 - 12:09
Раніше МЗС направило запити в Білорусь і Росію щодо місцеперебування 19-річного Павла Гриба, відповідь з РФ поки не надійшла

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини звернулась до Уповноваженої з прав людини в РФ Тетяни Москалькової щодо зниклого на території Республіки Білорусь громадянина України Павла Гриба.

Як сказано у повідомленні, за наявною інформацією, згодом Павла було передано правоохоронним органам Російської Федерації.

«Прошу Вас перевірити інформацію про факт затримання Павла Гриба, правові підстави затримання, про його місцезнаходження, умови тримання і стан його здоров’я», — йдеться у листі Валерії Лутковської.

За словами Омбудсмана України, той факт, що у батьків Павла Гриба відсутня будь-яка інформація про те, у якій установі перебуває їхній син і на яких підставах, викликає серйозну занепокоєність.

Раніше МЗС направило запити в Білорусь і Росію щодо місцеперебування 19-річного Павла Гриба, відповідь з РФ поки не надійшла.

Правоохоронні органи Білорусі заявили про те, що 19-річний громадянин України Павло Гриб не знаходиться ні в одній зі спеціальних установ країни.

Нагадаємо, 28 серпня 2017 року стало відомо про зникнення у Білорусі 19-річного громадянина України Павла Гриба. За словами його батька, 19-річний українець виїхав до Гомеля на зустріч з дівчиною, з якою познайомився і спілкувався в соцмережах. 

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) щодо безвісного зникнення громадянина України Павла Гриба.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+