Слухати

Оборонний бюджет 2018 року буде не менше 162,7 млрд. грн —Турчинов

30 серпня 2017 - 13:16
За словами Секретаря РНБО України, формування оборонного бюджету відбувається відповідно до Стратегії Національної безпеки України, «і буде не менш ніж 5% від валового внутрішнього продукту»
Оборонний бюджет 2018 року буде не менше 162,7 млрд. грн —Турчинов / Новини на Громадському радіо

Під керівництвом Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова 30 серпня відбулось обговорення оборонного бюджету України на 2018 рік.

Про це повідомляє сайт РНБО.

На засіданні були присутні перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, міністр фінансів України Олександр Данилюк, міністр оборони України Степан Полторак, голова Служби безпеки України Василь Грицак, керівники Національної Гвардії України, Національної поліції України, розвідувальних органів та інших силових структур.

За словами Секретаря РНБО України, формування оборонного бюджету відбувається відповідно до Стратегії Національної безпеки України, «і буде не менш ніж 5% від валового внутрішнього продукту». «Ця позиція стає вже аксіомою для бюджетної політики нашої держави», — наголосив він.

Турчинов підкреслив, що оборонний бюджет наступного, 2018 року, вирізнятиметься реалізмом, «де кожна запланована копійка має реальне наповнення».

«Окрім того, — наголосив Секретар РНБО України, — відмінністю цього бюджету буде те, що основне його фінансування відбуватиметься з загального фонду, який складатиме близько 156,4 млрд грн. Спеціальний фонд формуватиметься виключно на підставі пропозицій силових міністерств та відомств і складатиме близько 6,3 млрд грн., тобто загальне фінансування повинне бути не менше 162,7 млрд. грн».

Оборонний бюджет на 2018 рік буде затверджено на засіданні Ради національної безпеки і оборони України у вересні поточного року. 

Сьогодні стало відомо, що за даними ЗМІ, Росія приховала від ООН майже 60 відсотків військових витрат. Ця інформація з’явилась на фоні доповіді Путіна, що Росія планує скоротити  оборонний бюджет в 2018-2020 роках  до 3% ВВП.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+