Слухати

Пункти пропуску на Донбасі скорочують свою роботу на півтори години з 1 вересня

30 серпня 2017 - 11:36
З 1 вересня пропуск осіб та транспортних засобів буде здійснюватися в нових тимчасових рамках, які встановлюються для режиму роботи контрольних пунктів, з 7:00 до 18:30
Пункти пропуску на Донбасі скорочують свою роботу на півтори години з 1 вересня / Новини на Громадському радіо

У районі проведення АТО відповідно до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів і вантажів (товарів) через лінію зіткнення в межах Донецької та Луганської областей контрольні пункти в’їзду-виїзду переходять на осінній період роботи.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

З 1 вересня пропуск осіб та транспортних засобів буде здійснюватися в нових тимчасових рамках, які встановлюються для режиму роботи контрольних пунктів, з 7:00 до 18:30. Таким чином, час роботи КПВВ стає менше.

Змііна тимчасового режиму в першу чергу пов’язано з політикою безпеки і направлено на забезпечення безпеки життя мирного населення, яке перетинає лінію розмежування, зазначають у відомстві.

Державна прикордонна служба України просить громадян врахувати дану інформацію при плануванні поїздки і перетину лінії розмежування через контрольні пункти в’їзду-виїзду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+