Слухати

Росія збільшила вивіз українського вугілля з окупованих територій — дослідження

30 серпня 2017 - 15:12
Такі висновки зробив аналітик Донецького інституту інформації Віталій Сизов у дослідженні «Півроку після захоплення. Як працює промисловість в «ДНР»
Росія збільшила вивіз українського вугілля з окупованих територій — дослідження / Новини на Громадському радіо

Якщо раніше вугілля можна було вивозити за кордон і продавати легально, то після початку блокади у «ДНР» почалися проблеми з його реалізацією, пояснив дослідник на круглому столі в УНІАН.

Зараз, ймовірно, вугілля вивозять до Російської Федерації і продають «третім країнам». Про точні цифри казати важко, але з відкритих джерел інформації відомо, що три російські порти Азово-Чорноморського басейну суттєво збільшили об’єми перевалки вугілля: «порт Ростова-на-Дону за сім місяців поточного року збільшив обробку вугілля майже на 50%, порт Таганрогу — на 33%, порт Азову — взагалі у два рази підняв об’єм перевалки вугілля».

Представник Департаменту вугільно-промислового комплексу Міненергетики зауважив, що офіційної інформації щодо імпорту українського вугілля з «ДНР» до Росії немає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+