Слухати

Розмальовуємо зупинки, щоб люди розуміли, що в цьому світі є ще щастя, — дівчинка з Луганщини (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Розмальовуємо зупинки, щоб люди розуміли, що в цьому світі є ще щастя, — дівчинка з Луганщини (ВІДЕО)

30 серпня 2017 - 16:27
Військове телебачення України оприлюднило сюжет зі села на Луганщині, яке знаходиться за кілька кілометрів від передових позицій

На відео діти розмальовували яскравими фарбами автобусну зупинку.

Відео оприлюднено на каналі Військового телебачення в Youtube.

«Мені подобається малювати. Тому я тут зараз з друзями. Ми це робимо не для себе. Ми це робимо для людей, щоб коли вони їхали в маршрутці, щоб розуміли, що в цьому світі є ще щастя. Хочеться, щоб був мир. Щоб тут не було чути пострілів і діти завжди були вдома з батьками», — розповіла учасниця акції Аліна на відео.

Як повідомляло Громадське радіо, на Луганщині закрили школу через відсутність учнів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+