Слухати

Війни і конфлікти: понад чверть мільярда дітей не вчитимуться цього року у школі

30 серпня 2017 - 20:38
Понад чверть мільярда дітей шкільного віку не розпочнуть навчання протягом найближчого навчального року, переважно через війни і конфлікти
Війни і конфлікти: понад чверть мільярда дітей не вчитимуться цього року у школі / Новини на Громадському радіо

За словами представниці польського відділення ЮНІСЕФ Моніки Кацпшак, багато дітей також залишається поза освітньою системою через те, що вони змушені працювати або їм надто далеко до школи.

Про це повідомляє «Польське радіо» з посиланням на Дитячий фонд ООН.

У Сирії не ходять до школи понад 1 мільйон 700 тисяч дітей. У школах влаштовано притулок для внутрішніх біженців, а частина шкільних будинків зруйнована.

Дві треті дітей у Ліберії не навчаються в школах через збройний конфлікт, подібна ситуація в Ємені, Сомалі, Південному Судані та Афганістані.

Як пояснює Кацпшак, особливо ускладнений доступ до освіти в дівчаток.

Як повідомляло Громадське радіо, Військове телебачення України оприлюднило сюжет зі села на Луганщині, яке знаходиться за кілька кілометрів від передових позицій. На відео діти розмальовували яскравими фарбами автобусну зупинку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+