Слухати

Вважаю, що я ці гроші відпрацьовую — Луценко про підвищення окладу генпрокурора

30 серпня 2017 - 17:25
Генпрокурор прокоментував підвищення зарплат прокурорам на своїй Фейсбук-сторінці
Вважаю, що я ці гроші відпрацьовую — Луценко про підвищення окладу генпрокурора / Новини на Громадському радіо

Кабмін прийняв рішення про підвищення зарплати прокурорам. Відтепер прокурор Генеральної прокуратури, залежно від вислуги, отримуватиме від 20 до 34 тис. грн (раніше їх зарплата становила 16-23 тис. грн),.Прокурори регіональної та місцевої прокуратур отримуватимуть від 14 до 26 тис грн (було 9-14 тис.).

Зросли й оклади інших працівників прокуратури: начальника департаменту Генпрокуратури (із 3,6 тис. до 10 тис.) заступника головного воєнного прокурора і заступника начальника департаменту (із 3,4 тис. до 9,7 тис. грн). Більш ніж вдвічі зросли і зарплати слідчих.

«Оклад Генпрокурора і його заступників Уряд прирівняв до керівників інших правоохоронних органів. Відтак я отримаю за серпень 94 тис грн ( було 49 тис.)», — написав Луценко на своїй сторінці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+