Слухати

Громадське радіо не отримало FM-частоту у Луцьку  / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо не отримало FM-частоту у Луцьку

31 серпня 2017 - 14:17
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проголосувала у питанні щодо конкурсу з приводу FM-частоти у Луцьку. Відповідно до рішення, частоту отримала популярна музична радіостанція

Сьогодні відбулося засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Зокрема, розглядалося питання про визначення переможця конкурсу на видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 106,2 FM у Луцьку, потужністю 0,2 кВт.

Рішенням більшості членів Національної ради частоту було надано музичній комерційній станції. Громадське радіо, як громадський мовник, конкурс програв.

Після оголошення рішення Нацради присутній в залі головний редактор Громадського радіо Кирило Лукеренко назвав це рішення невірним і недалекоглядним, таким, що не дозволяє розвиватися громадському мовнику. 

Нагадаємо, що раніше Громадського радіо повідомляло, що у Луцьку наше мовлення підтримують місцева громада і влада. Ми отримали листа від Волинської облдержадміністрації на нашу підтримку. 

Крім того, Громадське радіо неодноразово зверталося до Нацради з проханням прорахунку нових частот. Серед міст, у яких Громадське радіо має намір мовити у FM-діапазоні – найбільші українські міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів. Наразі Громадське радіо має 17 частот у шести областях. Мовлення ведеться на 14 передавачах. Іще три передавачі радіо розраховує запровадити в цьому році. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+