Слухати

Литва пропонує План Маршалла для України: реакції політиків і ЗМІ

31 серпня 2017 - 14:43
Якщо українські політики поставилися до литовської ініціативи з ентузіазмом, то російські ЗМІ відразу ж назвали план «черговою ілюзією»
Литва пропонує План Маршалла для України: реакції політиків і ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Україна підтримує ідею влади Литви про формування своєрідного Плану Маршалла для України — переліку необхідних змін в соціально-економічній сфері та джерел їх фінансування.

Про план повідомив спікер литовського Сейму Вікторас Пранцкетіс. Він висловив впевненість, що США та Європа підтримають цей план як політично, так і фінансово.

Українські політики до можливості створення такого плану ставляться оптимістично: пан Гройсман заявив, що така ініціатива дозволить пришвидшити модернізацію України. Він зауважив, що Україна готова «забезпечити повну транспарентність всіх процесів», ідеться на сайті уряду.

Голова ВРУ Андрій Парубій також підтримав «план Маршалла» і сказав, що критики цієї ідеї не безкорисливі — на його думку, вони бояться масштабної підтримки України і протистоянні з Росією. Про це спікер українського парламенту заявив у відповідь на запитання журналістів про те, чи не будуть використані гроші з цього плану не за призначенням.

Російські ЗМІ висловили сумнів у реальності цього плану, назвавши його «черговою ілюзією».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+