Слухати

МЗС Польщі наголошує на необхідності посилити безпеку у східній Європі

31 серпня 2017 - 17:54
Міністри обговорили питання спільної історії
МЗС Польщі наголошує на необхідності посилити безпеку у східній Європі / Новини на Громадському радіо

Посилення безпеки є ключовим завданням для регіону Східної Європи.

Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський під час зустрічі з главою МЗС України Павлом Клімкіним, яка відбулася в рамках зустрічі країн Вишеградської групи та Східного Партнерства у Будапешті.

«Міністри предметно обговорили заходи із зміцнення безпеки в регіоні Східної Європи, насамперед, у контексті російсько-білоруських військових навчань «Запад-2017»  та зміцнення оборонних спроможностей НАТО», — повідомляє українське МЗС.

Міністри обговорили поглиблення двостороннього політичного діалогу, зокрема організувати двосторонні зустрічі під час Економічного форуму в Криниці та візитів високого рівня до кінця поточного року.

Клімкін також наголосив на суперечливості ідеї щодо зображення цвинтаря орлят у Львові на нових польських паспортах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+