Слухати

На Донеччині бойовики облаштували окопи за 100 метрів від школи, — СММ ОБСЄ

31 серпня 2017 - 12:35
Про це йдеться у звіті спостерігачів СММ ОБСЄ
На Донеччині бойовики облаштували окопи за 100 метрів від школи, — СММ ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

У Луковому Донецької області члени патруля СММ ОБСЄ зафіксували розміщення позицій «ДНР» за 100 метрів на північний захід від сільської школи.

«У Луковому члени патруля Місії бачили 34 чоловіків в уніформах військового типу, які перебували в траншеях. У деяких місцях траншеї були накриті деревиною та ґрунтом для укриття. За оцінкою спостерігачів, це були піхотні вогневі позиції, розміщені приблизно за 100 м на північний захід від сільської школи», — сказано у повідомленні спостерігачів.

У звіті зазначається також, що офіцер Збройних сил Російської Федерації з офісу СЦКК у підконтрольному «ДНР» смт Бойківське сказав спостерігачам, що їм «слід було поінформувати» СЦКК, перш ніж їхати до Лукового.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+