Слухати

Від імені представників Донецької ВЦА шахраї «наполегливо рекомендують» перерахувати кошти (ФОТО)

31 серпня 2017 - 15:45
У відомстві повідомили, що доручень збирати кошти із бізнесу на оздоровлення дітей чи ще на якісь потреби не давали і не даватимуть

У Донецькій області з’явилася група шахраїв, які надсилають листи або телефонують керівникам великих підприємств, організацій, фермерських господарств і, називаючи себе радниками Павла Жебрівського чи помічниками його заступників, «наполегливо рекомендують» терміново перерахувати кошти нібито для того, щоб відправити на відпочинок дітей соціально вразливих категорій.

Про це повідомив очільник Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

За його словами, ніяких радників чи заступників на збір коштів у відомстві не відправляли і не відправлятимуть; доручень збирати кошти із бізнесу на оздоровлення дітей чи ще на якісь потреби не давали і не даватимуть. 

«До кого надійдуть такі листи чи пролунають такі дзвінки – негайно повідомляйте облдержадміністрацію (телефон приймальні 0626485491) та правоохоронні органи», — зазначив посадовець. 

21 192 439_788 349 714 680 883_4 276 442 427 734 637 170_n.jpg

Називаючись представниками Донецької ВЦА, шахраї «наполегливо рекомендують» перерахувати кошти  // Павло Жебрівський
Називаючись представниками Донецької ВЦА, шахраї «наполегливо рекомендують» перерахувати кошти
Павло Жебрівський

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+