Слухати

Регіони отримають безкоштовані стенти - МОЗ

31 серпня 2017 - 16:45
Планується створити 13 нових реперфузійних центрів для безкоштовної допомоги хворим
Регіони отримають безкоштовані стенти - МОЗ / Новини на Громадському радіо

У регіони почнуть розвозити 4657 стентів для проведення екстреної імплантації пацієнтам в перші години гострого інфаркту, які нещодавно закупила за кошти держбюджету міжнародна організація CrownAgents.

Про це повідомляє Урядовий портал.

На виділені із держбюджету 2016 року кошти у розмірі $5,9 млн закупили стенти та супутнє обладнання для імплантації пацієнтам.

Міністерство охорони здоров’я України також обіцяє запустити 13 нових реперфузійних центрів з сучасним обладнанням, де пацієнтам надаватиметься безкоштовна допомога у цілодобовому режимі.

МОЗ також дозволило бригадам екстреної медичної допомоги везти пацієнта з гострим інфарктом міокарда одразу в реперфузійний центр.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+