Слухати

ЄС надасть Україні 100 млн євро на Фонд енергоефективності — Гройсман

31 серпня 2017 - 18:02
Діяльність фонду буде спрямована на впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження

 

 

Цю ініціативу Володимир Гройсман обговорив сьогодні по телефону із ііце-президентом Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марошем Шефчовичем.

«Домовились про залучення 100 млн. євро з боку наших європейських партнерів — цільових коштів, які дадуть можливість наповнити Фонд та розпочати фінансування конкретних проектів з енергоефективності», — написав пан Гройсман на своїй сторінці у Фейсбуці.

Практичні нюанси щодо фінансової підтримки проектів енергоефективності прем’єр-міністр планує узгодити у вересні під час візиту Мароша Шефчовича до Києва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+