Слухати

Захоплення храму УПЦ КП в Криму. З’явилася нова інформація / Новини на Громадському радіо

Захоплення храму УПЦ КП в Криму. З’явилася нова інформація

31 серпня 2017 - 13:40
У ці хвилини архієпископ Сімферопольській та Кримській УПЦ КП Климент намагається потрапити до приймальні голови окупаційної адміністрації Криму Сергія Аксьонова

По обіді 31 серпня судові пристави окупаційного режиму Криму повністю заблокували перший поверх храму св. рівноапостольних князів Ольги та Володимира в місті Сімферополі, що належить УПЦ КП.  Про це повідомив Громадському радіо  директор ДП «Національне газетно-журнальне видавництво»  та лідер кримського Євромайдану Андрій Щекун.

За його даними, зараз архієпископ Сімферопольській  та Кримській УПЦ КП Климент  намагається потрапити до голови окупаційної адміністрації Криму  Сергія Аксьонова.

«Архієпископ пішов на прийом до Аксьонова, щоб висловити протест проти такого рішення судів  і вимагати пояснень щодо дій  у храмі», — сказав Щекун.

Як повідомляло Громадське радіо, сьогодні у Сімферополі спецпризначенці заблокували храм УПЦ КП.

Раніше так званий арбітражний «суд» Криму прийняв рішення вилучити в Кримській єпархії УПЦ КП приміщення в центрі Сімферополя, що належить їй, визнавши недійсним договір оренди, укладений на термін до 2050 року. Також «суд» присудив Кримській єпархії оплатити півмільйона рублів позивачеві — тобто так званому «міністерству майна і земельних відносин», а також звільнити приміщення Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира і Ольги в центрі Сімферополя.

Раніше Громадське радіо повідомляло, що у Криму у Київського патріархату відібрали чотири храми. Існує пряма загроза ліквідації єпархії Української православної церкви Київського патріархату на території півострова. Про це повідомив керуючий кримською єпархією, архієпископ Климент.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+