Слухати

Давид Стулік: від сьогодні для України починають діяти терміни на виконання зобов’язань / Новини на Громадському радіо

Давид Стулік: від сьогодні для України починають діяти терміни на виконання зобов’язань

01 вересня 2017 - 18:27
Сьогодні в повному обсязі починає діяти угода про асоціацію між Україною та ЄС. Прес-атташе ЄС в Україні Давид Стулік розповів Громадському радіо про те, що це означає для України

1 вересня набула чинності Угода про асоціацію України з ЄС.

«Ми маємо надію, що вона стане для України дорожньою картою, у рамках якої можна робити такі реформи, які зроблять життя в Україні схожим на життя в європейських країнах», — заявив в коментарі для Громадського радіо прес-аташе ЄС в Україні.

За словами Давида Стуліка, згідно з останнім моніторингом виконання Україною зобов’язань, в деяких галузях Україна досягла успіху та прогресу, але також однозначно були названі галузі або сектори, в яких впровадження цієї угоди в життя відстає, в яких Україні ще слід зробити багато законодавчих кроків.

«Непокоять не тільки виконання зобов’язань, а і впровадження реформ в життя. Це такі моменти, які стосуються зокрема покращення бізнес-клімату. Угода про асоціацію відкриває величезні можливості для малого та середнього бізнесу, для того, щоб в Україну інвестували з-за кордону. Але для цього тут має діяти сприятливий бізнес клімат. Насамперед це пов’язано з корупцією, бюрократією, обмеженням роботи бізнесу з боку держави», — пояснив прес-аташе ЄС в Україні.

Давид Стулік також наголосив на тому, що набуття чинності угоди про Асоціацію означає, що вже з сьогоднішнього дня для України починають діяти графіки та терміни на впровадження усіх юридичних зобов’язань

«Тобто зараз маємо конкретні дати, до яких треба прийняти конкретні закони. Україна тепер має чітку дорожню карту. Тому я думаю, що повноцінна дія угоди повинна створити додатковий тиск для впровадження реформ», — сказав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+