Слухати

Поліцейські в Луганську завищували показники діяльності за допомогою незаконної зброї

01 вересня 2017 - 13:47
Працівники поліції незаконно купували зброю, а потім змушували громадян у фінансовій скруті «добровільно» її здавати
Поліцейські в Луганську завищували показники діяльності за допомогою незаконної зброї / Новини на Громадському радіо

Начальник сектору превенції відділу поліції зі своїм підлеглим — дільничним офіцером — незаконно купували зброю, бойові припаси та вибухівку. після цього працівники поліції знаходили громадян, у яких були фінансові труднощі. Про це повідомила прокуратура Луганська. Поліцейські за гроші змушували людей «добровільно» їх здавати зброю та вибухівку до органів влади.

Так правоохоронці виявляли неіснуючі кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним обігом вогнепальної зброї. Схему правоохоронці придумали для того, щоб підвищити показники професійної діяльності.

Злочинну діяльність правоохоронців виявили і припинили працівники луганської прокуратури, СБУ та внутрішньої безпеки Нацполіції.

Наразі правоохоронцям повідомили про підозру. Поліцейські перебувають під цілодобовим домашнім арештом, суд розглядає питання щодо їх відсторонення від займаних посад.

Прокуратура перевіряє причетність поліцейських до інших злочинів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+