Слухати

Політв’язню Олександру Кольченку у Росії заборонили продовжувати навчання

01 вересня 2017 - 09:35
Віце-спікер парламенту Ірина Геращенко звернулась до омбудсмена Луковської, ОБСЄ та студентської спільноти з проханням відреагувати на це порушення прав людини
Політв’язню Олександру Кольченку у Росії заборонили продовжувати навчання / Новини на Громадському радіо

Політв’язню Кремля Олександр Кольченко, який є студентом географічного факультету Таврійського Національного університету, заборонили навчатися на заочній та дистанційній формі навчання.

Про це повідомила віце-спікер парламенту Ірина Геращенко у Facebook.

«Олександру відмовили в його фундаментальному праві — на освіту. Мовляв, ТНУ не має в РФ акредитації. Ми мали зустріч з ректором Таврійського національного паном Казаріним, він обурений, що хлопцю, в якого окупанти забрали малу Батьківщину — Крим, якого за надуманими звинуваченнями посадили до російської тюрми, не дають права вчитися. Й жоден російський виш — акредитований — не візьме до себе політв’язня на дистанційне навчання, це ж очевидно», — написала вона.

Геращенко звернулась до українських студентських організацій з проханням згадати про Олександра Кольченко.

«Ми повинні посилити спільну зі студентством всього світу боротьбу за його звільнення. Також я готую звернення до омбудсмена Луковської, з проханням відреагувати на це порушення прав людини, до ОБСЄ — вони так переживають за видворену російську пропагандистку, то може згадають й про українців — політв’язнів Кремля, серед яких ж студенти без права на навчання, режисери без права на екстрадицію, журналісти без права на звільнення….. і звернення на Міносвіти — з проханням призначити Олександру іменну стипендію, це буде зараз важливе підспір’я його родині. А Таврійський університет продовжить боротьбу за свого студента — майбутнього географа, про це говорили з ректором», — зазначила Геращенко..

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+