Слухати

Прокуратура направила до суду справи проти ще чотирьох екс-депутатів ВР Криму

01 вересня 2017 - 12:39
Обвинуваченим загрожує від дванадцяти до п’ятнадцяти років ув’язнення

Прокуратура Автономної Республіки Крим направила до суду обвинувальні акти стосовно ще 4-х колишніх депутатів Верховної Ради АР Крим, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

Так, працівники прокуратури отримали докази того, що у березні 2014 року вказані депутати сприяли окупації півострова.

Зокрема, вони незаконно прийняли ряд постанов, у результаті чого було створено нелегітимне державне утворення «Республіка Крим». 

Тепер обвинуваченим загрожує від дванадцяти до п’ятнадцяти років ув’язнення

 

Нагадаємо, що прокуратура АР Крим скерувала до суду 53 обвинувальні акти відносно колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+