Слухати

У «Свободи» можуть конфіскувати майже 2,5 млн грн

01 вересня 2017 - 16:41
НАЗК наполягає на тому, що головний бухгалтер «Свободи» порушив порядок отримання внеску на підтримку політичної партії
У «Свободи» можуть конфіскувати майже 2,5 млн грн / Новини на Громадському радіо

Адміністративне провадження про притягнення до відповідальності головного бухгалтера партії розгляне Дарницький райсуд 4 вересня. Розмір внеску, отриманого з порушеннями, становить 2 357 000 гривень.

НАЗК стверджує, що «Свобода» затягує розгляд справи: на попереднє судове засідання в кінці липня представник партії не прийшов.

Порушення при отриманні внеску НАЗК виявило при аналізі звіту партії за ІV квартал 2016 року. Зокрема, були невідповідності між прізвищами осіб, що здійснювали грошові внески, у звіті партії та у банківських виписках.

Відповідно до закону, таке порушення передбачає накладення штрафу з конфіскацією суми внеску на користь держави.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+