Слухати

У Макіївці під час аварійного затоплення шахти зникли двоє гірників

02 вересня 2017 - 08:26
Прорив води і затоплення відбулися в похилому стовбурі на шахті "Горзіонт" в в Гірницькому районі Макіївці Донецької області.
У Макіївці  під час аварійного затоплення шахти зникли  двоє гірників  / Новини на Громадському радіо

У Макіївці Донецької області на непідконтрольною Україні території сталося підтоплення на одній з шахт.  Про ЧП повідомляє МНС самопроголошеної «ДНР».

Прорив води і затоплення відбулися в  стовбурі на шахті «Горзіонт» в  в Гірницькому районі Макіївці Донецької області.   Трьом гірникам вдалося покинути аварійну шахту самостійно, вони перебували в момент аварії у верхній частині  стовбура. Доля двох гірників — невідома. На місці ведуться пошуки зниклих.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+