Слухати

В Одесі пройшла презентація Першого добровольчого мобільного шпиталю

02 вересня 2017 - 10:03
Геннадій Друзенко розповів про мобільний шпиталь, правові засади його діяльності, досягнення, умови участі та роботи медиків-добровольців
В Одесі пройшла презентація Першого добровольчого мобільного шпиталю / Новини на Громадському радіо

Лікарям медустанов Одеської області презентували Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова.
Завдання госпіталю — залучати медпрацівників до тимчасової роботи в зоні АТО, передає «Думская».

“Ніхто так не сприяє встановленню миру на українській землі, як ті, хто лікує та зцілює, –  зазначив радник в.о. міністра здравоохраненія, співзасновник проекту Геннадій Друзенко.– Там, де свистять кулі й рвуться снаряди, потреба у лікарях, медичних сестрах, санітарах надзвичайна. Медичних працівників там як не вистачало в 2014 році, так не вистачає і зараз. Наприклад, в Луганській області не зайнята половина вакансій».

Перший добровольчий шпиталь - проект недержавний, але реалізується спільно з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством оборони та Генштабом ВСУ. З 2016 року добровольці шп италюпрацювали на 40 локаціях в Луганській і Донецькій областях. У проекті взяли участь понад 350 медиків, які надали допомогу більше ніж 20 тисячам громадян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+