Слухати

В «Укрзалізниці» закінчується паливо, — ВЦРТІ / Новини на Громадському радіо

В «Укрзалізниці» закінчується паливо, — ВЦРТІ

02 вересня 2017 - 15:42
Як припускає голова ВЦРТІ Наумов, у зв'язку з дефіцитом палива ПАТ «Укрзалізниця» буде змушене брати ресурс в борг у трейдерів

В «Укрзалізниці» закінчується паливо. Про це повідомив голова ради громадської організації «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури» Володимир Наумов з посиланням на міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

За інформацією видання Enkorr, запасів палива у ПАТ «Укрзалізниця» вистачить тільки до 10 вересня.

Володимир Наумов припускає, що в зв’язку з дефіцитом палива ПАТ «Укрзалізниця» буде змушене брати ресурс в борг у трейдерів.

Відзначимо, найближча закупівля ДП для залізниці відбудеться тільки в кінці жовтня. Після скасування «формульного тендеру» філія «Центр забезпечення виробництва» оголосила 15 тендерів на закупівлю 150 тис. тонн ДП за старою процедурою.

Перші 8 аукціонів (на 80 тис. тонн ДП) призначені на 24 жовтня.

Як повідомлялося, нестача дизпалива на залізниці в першу чергу пов’язана з провалом «формульного тендеру» на закупівлю 90 тис. тонн дизельного палива, який був запланований на 2 вересня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+