Слухати

З’явилось відео, як у Вашингтоні співробітники торгпредства Росії спалюють документи у великому багатті (ВІДЕО)

02 вересня 2017 - 09:29
У зв’язку з закриттям торгового представництва Росії співробітники цілий день ви носили коробки і великі пластикові мішки з речами

Співробітники торгового представництва Росії у Вашингтоні спішно спалюють документи на задньому подвір’ї будівлі.

Про це повідомляє Foreign Policy.

За кілька годин до цього за допомогою болторізу працівник демонтував камери, які встановлені на паркані навколо будівлі, звідки можна побачити багаття.

Крім того, за інформацією видання, цілий день біля будівлі торгового представництва було надзвичайно шумно: виїжджали і заїжджали автомобілі, співробітники переносили коробки і великі пластикові мішки з речами.

Зазначається, що причиною того стало закриття російського торгового представництва в американській столиці. Закриття має завершитися сьогодні до вечора.

Раніше посольство США в Росії оголосило, що з 23 серпня 2017 року припиняє видавати неімміграційні візи в російських регіонах.
До таких дій США вдалися у відповідь на скорочення Кремлем штату американського посольства в Москві. 31 серпня уряд США оголосив про вимогу закрити консульство Російської Федерації в Сан-Франциско. 1 вересня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що рішення США про закриття дипломатичних об’єктів Росії є «рейдерським захопленням»

 

Раніше повідомлялось, що над будівлею генерального консульства Російської Федерації у Сан-Франциско помітили стовп чорного диму. З’явився він саме тоді, коли співробітники дипустанови вивозили звідти свої речі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+