Слухати

Американські танки і українські військові: у Грузії стартували військові навчання / Новини на Громадському радіо

Американські танки і українські військові: у Грузії стартували військові навчання

03 вересня 2017 - 12:12
Багатонаціональні навчання триватимуть до 11 вересня

У Грузії стартували багатонаціональні військові навчання Agile Spirit 2017. За інформацією Міноборони країни, в порт Поту вже знаходяться американські танки Abrams 1 та бронетранспортери LAV. Їх мають відправити на полігон Орфоло, пише DW.

Маневри організували спільно з морською піхотою США. У навчаннях також візьмуть участь військові з таких країн, як Болгарія, Латвія, Румунія, Україна та Вірменія. Навчання проводяться для того аби досягти «готовності до участі в спільних операціях у складі сил швидкого реагування НАТО». Вони триватимуть до 11 вересня.

Відзначимо, минулого місяця у Грузії вже були навчання Noble Partner 2017, у яких також брали участь військові НАТО та їхніх союзників, зокрема і України.

Раніше Громадське радіо публікувало спогади очевидців початку війни у Грузії 2008 року. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+