Слухати

Мати Агєєва заявила про те, що він досі не отримує ні адвокатської, ні консульської підтримки / Новини на Громадському радіо

Мати Агєєва заявила про те, що він досі не отримує ні адвокатської, ні консульської підтримки

03 вересня 2017 - 14:57
Також Агєєва скаржиться на те, що не отримує ніяких відомостей про сина, попри її постійні контакти з російськими консулами на території України

Мати полоненого єфрейтора Агєєва звернулася з листом до Уповноваженого з прав людини в Росії. Про це інформує «Нова газета».  

За інформацією видання, мати Агєєва у цьому листі повідомляє про те, що через два місяці після затримання Агєєв не отримує ні повноцінної адвокатської, ні консульської підтримки.

«Досі з моїм сином не зустрівся представник консульської служби [Росії]. Мною був надісланий електронний лист у консульську службу в місто Харків (телефоном мене не з’єднали з консулом), але досі немає відповіді. Також незрозумілий результат мого клопотання про надання матеріальної допомоги з оплати праці адвоката», — пише Агєєва омбудсмену.

Крім того, Агєєва скаржиться на те, що не отримує ніяких відомостей про сина, попри її постійні контакти з російськими консулами на території України.

У телефонній розмові Агєєва розповіла журналістам «Нової газети», що київський адвокат Віктор Чевгуз, з яким вона раніше підписала договір, «не працює з невідомих причин, на зв’язок не виходить».

«Коли ми домовлялися з ним, я сказала, що не зможу платити за його послуги дві тисячі євро [на місяць], сама не потягну. Вирішили, що попросимо консулів надати матеріальну допомогу, і ті сказали, що будуть вирішувати питання зі своїм начальством», — зазначила вона.

Нагадаємо, російський військовослужбовець Віктор Агєєв був затриманий українськими військовими у Луганській області. Зараз він перебуває в СІЗО у Старобільську. 

Як відомо, Віктор Агєєв підтвердив, що потрапив на Донбас після підписання контракту на службу у Збройних силах Російської Федерації. У Міноборони РФ цю інформацію спростували, назвавши Агєєва військовим запасу.

22 липня за сприяння президента України та СБУ у Старобільську відбулася зустріч полоненого російського військового Віктора Агєєва з матір’ю.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+