Слухати

На кордоні України посилили заходи безпеки через російсько-білоруські навчання

03 вересня 2017 - 14:30
Помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян розказав, що охорона кордону буде посилена всіх без винятку напрямках, починаючи від зони АТО, північному, західному, південному
На кордоні України посилили заходи безпеки через російсько-білоруські навчання / Новини на Громадському радіо

Підвищені заходи безпеки триватимуть до завершення навчань у Білорусі Україна посилила контроль на державному кордоні у зв’язку з російсько-білоруськими навчаннями «Захід-2017». Про це в ефірі «112 Україна» розповів помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян.

«У нас стартували командно-штабні навчання, в рамках яких була посилена охорона кордону на всіх без винятку напрямках, починаючи від зони АТО, північному, західному, південному. Тобто на всіх ділянках ми підсилюємо заходи, принаймні, до закінчення навчань «Захід-2017», — повідомив Слободян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна проведе військові навчання одночасно з російськими «Захід-2017».

«З метою адекватного реагування на зовнішні загрози, в тому числі пов’язані з проведенням навчань «Захід-2017», було уточнено порядок підготовки Збройних сил України у поточному році», — заявив начальник Генерального штабу Віктор Муженко. Як очікується, навчання пройдуть з 12 по 15 вересня 2017 року. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+