Слухати

У Празі до тисячі людей відвідали перший український фестиваль / Новини на Громадському радіо

У Празі до тисячі людей відвідали перший український фестиваль

03 вересня 2017 - 20:31
Відтепер цей фестиваль буде щорічним

Сьогодні, 3 вересня, у столиці Чехії, на території виставкового центру «Голешовіце», відбувся перший український фестиваль. Про це інформує «Радіо Свобода». 

Як зазначається, захід відвідали до тисячі людей – переважно чеські українці, а також ті, хто працює в Чехії. Серед гостей було багато і чехів.

«Відчуваєш, що ти не один у цій країні. Ми тут у Чехії і проповідуємо, і переконуємо, і розповідаємо про Україну, і нас тут багато. Ми гуртуємось», – сказала у своєму виступі керівник Товариства українців Чехії Марія Скиба.

Учасники фестивалю хвилиною мовчання пом’янули загиблих на Донбасі українських військових.

«В Україні зараз війна, але ми пам’ятаємо, звідки ми. Ми ніколи не забудемо те, що роблять ті молоді хлопці для України, захищаючи її», – сказала Скиба.

Зауважимо, що українці є найчисельнішою іноземною національною громадою Чехії, випередивши в’єтнамців, словаків та росіян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+