Слухати

Чотири ключові поради: ЗМІ оприлюднили лист Обами до Трампа / Новини на Громадському радіо

Чотири ключові поради: ЗМІ оприлюднили лист Обами до Трампа

04 вересня 2017 - 10:47
В своєму листі до діючого президента США Барак Обама, зокрема наголосив, що «світу зараз не обійтися без американського лідерства»

44-й президент США Барак Обама у листі, написаному перед інавгурацією свого наступника Дональда Трампа, наголосив на важливості підтримувати верховенство права та застеріг щодо підриву «міжнародного порядку».

Текст листа вперше оприлюднила телерадіокомпанія CNN, у розпорядженні якої опинилася копія листа Обами.

Повідомляється, що Обама залишив листа Трампу в Білому домі перед інавгурацією 20 січня 2017 року.

Так, у листі, Обама дав Трампу чотири ключові поради.

«Нам обом — хоча і по-різному — але дуже й дуже пощастило. Не кожному так щастить. Тепер наша черга зробити все, що в наших силах, щоб створити більше шляхів, на яких кожна дитина і кожна сім’я, готові до наполегливої праці, могли б теж досягти успіху», — йдеться у першій пораді Трампу.

«Цьому світу зараз не обійтися без американського лідерства. Наша справа — діями та прикладом підтримувати порядок на світовій арені, яка після закінчення Холодної війни стала тільки ширшою, і від якої залежать наші власні добробут і безпека», — написав 44-й президент США.

Обама також нагадав Трампу про тимчасовість перебування у Білому домі : «Саме це нас робить хранителями тих демократичних інститутів і традицій — таких, як верховенство права, принцип розмежування влади, рівність всіх перед законом та громадянські свободи, за які билися та проливали кров наші предки».

«І, наостанок, не дивлячись на вир подій і тягар відповідальності, завжди знаходьте час для друзів та для сім’ї. Вони допоможуть вам подолати неминучі труднощі», — порадив екс-президент Трампу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+