Слухати

Єдиний електронний квиток у Києві з'явиться не раніше 2018 р.

04 вересня 2017 - 17:37 125
Перші спроби запровадити електронний квиток для проїзду в метро «Київпастранс» робив ще у 2014 році

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Зараз проходить тендер на модернізацію електронного квитка для «Київпастрансу». Конкурс мав би завершитися до середини вересня.

«Сьогодні Київський метрополітен на 99,9% реалізував проект електронного квитка, враховуючи, що ми презентували на станції «Кловська» продаж одноразового проїзду через QR-код», — сказав пан Поворозник у коментарі для «Інтерфакс-Україна».

Тестувати електронний квиток КМДА планує ще до кінця року, а наступного року вже повноцінно його запровадити.

Ще наприкінці 2014 року тодішній голова «Київпастрансу» Сергій Майзель повідомляв, що електронний проїзний квиток планують впровадити у столиці у вересні 2015 року, проте цього так і не сталося.

На початку серпня 2017 року Київський метрополітен в рамках експерименту запровадив автоматизовану систему оплати проїзду на станції метро «Кловська». На цій станції більше немає кас, на ній не можна придбати пластикові жетони. На «Кловській» встановили 5 автоматів, на яких пасажир може придбати паперовий квиток з QR-кодом, придбати і поповнити безконтактну пластикову картку для оплати поїздок в метро, а також підключити функцію MetroPass для оплати проїзду банківською карткою з системою Mastercard. Будь-які операції можна оплатити як готівкою, так і банківською карткою.

Використовувати паперові квитки з QR-кодом поки що можна лише на станції «Кловська» протягом 30 хвилин після придбання.

Якщо пасажири приймуть нову систему оплати проїзду, автомати для продажу квитків запровадять на усіх станціях протягом 2017-2018 років.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+