Слухати

Єдиний електронний квиток у Києві з'явиться не раніше 2018 р.

04 вересня 2017 - 17:37
Перші спроби запровадити електронний квиток для проїзду в метро «Київпастранс» робив ще у 2014 році
Єдиний електронний квиток у Києві з’явиться не раніше 2018 р. / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Зараз проходить тендер на модернізацію електронного квитка для «Київпастрансу». Конкурс мав би завершитися до середини вересня.

«Сьогодні Київський метрополітен на 99,9% реалізував проект електронного квитка, враховуючи, що ми презентували на станції «Кловська» продаж одноразового проїзду через QR-код», — сказав пан Поворозник у коментарі для «Інтерфакс-Україна».

Тестувати електронний квиток КМДА планує ще до кінця року, а наступного року вже повноцінно його запровадити.

Ще наприкінці 2014 року тодішній голова «Київпастрансу» Сергій Майзель повідомляв, що електронний проїзний квиток планують впровадити у столиці у вересні 2015 року, проте цього так і не сталося.

На початку серпня 2017 року Київський метрополітен в рамках експерименту запровадив автоматизовану систему оплати проїзду на станції метро «Кловська». На цій станції більше немає кас, на ній не можна придбати пластикові жетони. На «Кловській» встановили 5 автоматів, на яких пасажир може придбати паперовий квиток з QR-кодом, придбати і поповнити безконтактну пластикову картку для оплати поїздок в метро, а також підключити функцію MetroPass для оплати проїзду банківською карткою з системою Mastercard. Будь-які операції можна оплатити як готівкою, так і банківською карткою.

Використовувати паперові квитки з QR-кодом поки що можна лише на станції «Кловська» протягом 30 хвилин після придбання.

Якщо пасажири приймуть нову систему оплати проїзду, автомати для продажу квитків запровадять на усіх станціях протягом 2017-2018 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+