Слухати

У Києві руйнуються експонати музею Революції Гідності

04 вересня 2017 - 16:40
Про це повідомила заступниця директора музею Антоніна Піпко
У Києві руйнуються експонати музею Революції Гідності / Новини на Громадському радіо

«Артефакти, зібрані для музею, у небезпеці. У музею немає тимчасового приміщення, і близько двох тисяч музейних предметів зберігаються в неналежних умовах і псуються. Їх не охороняють», — повідомила Антоніна Піпко, пише ВВС-Україна.

За словами директора Інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича, у вересні мають оголосити конкурс на проект будівництва Національного музею Революції Гідності. Київрада має виділити земельну ділянку для будівництва музею на Алеї Героїв Небесної сотні у центрі Києва.

За планом, першу чергу музейного комплексу мають збудувати протягом 2018-2019 років.

Де зберігатимуть експонати до зведення музею, поки що невідомо. Заступниця директора музею Антоніна Піпко запропонувала тимчасово зберігати експонати у приміщенні магазину, на фасаді якого стерли фрески Євромайдану. На фресках були зображені Тарас Шевченко, Іван Франко та Леся Українка в образах активістів Майдану.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+