Слухати

Україна скоро зможе допомагати іншим державам як акціонер МВФ — Данилюк

04 вересня 2017 - 15:59
Це стане можливим, якщо Україна продовжить рухатися у заданому напрямку, вважає міністр фінансів Олександр Данилюк
Україна скоро зможе допомагати іншим державам як акціонер МВФ — Данилюк / Новини на Громадському радіо

Про це очільниу Мінфіну повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Допомога іншим державам можлива у ролі акціонера Міжнародного валютного фонду та Світового банку, пояснив міністр. Це стане логічним розвитком співробітництва міжнародних фінансових установ з Україною протягом 25 років.

«Якщо ми не будемо змінювати курсу, в найближчому майбутньому вже Україна, як акціонер МВФ та Світового Банку, буде допомагати іншим державам, які вирішать змінитися та розвиватися», — написав міністр.

Нагадаємо, наразі Україна очікує черговий транш від МВФ у рамках шостої програми співробітництва. Жодна із попередніх п’яти програм завершена не була.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+