Слухати

Від сьогодні вечірню програму «Громадська хвиля» чути по всій Україні  / Новини на Громадському радіо

Від сьогодні вечірню програму «Громадська хвиля» чути по всій Україні

04 вересня 2017 - 09:55
Вечірню програму «Громадська хвиля» тепер можна чути по всій Україні на Українському радіо з 21:10 до 23:00

Сьогодні, 4 вересня, програма «Громадська хвиля» звучатиме на першому каналі Українського радіо, як це було упродовж 2014-2016 років. Це спільне виробництво Громадського радіо та Українського радіо. 

Громадське радіо на хвилях Українського радіо

Поговоримо про найцікавіше:

21:10 — Оксана Сироїд, заступниця Голови Верховної Ради про новий політичний сезон в парламенті;

21:35 — Ксенія Семьоркіна, представниця Офісу Уповноваженого з прав людини ВРУ розповість про те,  як виконується Національна стратегія з прав людини; 

22:00 — Євген Ярошенко з Міжнародного центру перспективних досліджень подасть свою аналітичну думку про утиски і винищення мусульман у М’янмі; 

22:30 —  Далі в ефірі «Громадської хвилі» цикл програм «Територія». Авторський подкаст Ірини Соломко про права та владу місцевих громад. 

Ведучі ефіру досвідчені Андрій Куликов та Лариса Денисенко, редакторка Ірина Славінська

Нагадаємо, що для Громадського радіо – це означає залучення більшої аудиторії, близько 50 тисяч слухачів за вечір по всіх великих українських містах, в тому числі, на частоті 105 FMу Києві, а для наших слухачів — можливість слухати улюблена радіо фактично по всій Україні. 

Повна карта покриття УР-1 в FM-діапазонах 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+