Слухати

Активісти у Луцьку збирають підписи на підтримку мовлення Громадського радіо у місті / Новини на Громадському радіо

Активісти у Луцьку збирають підписи на підтримку мовлення Громадського радіо у місті

05 вересня 2017 - 16:49
Представники мистецького об'єднання «стендаЛь», Meridian Lutsk та журналісти видання Волинь24 збирають підписи на підтримку Громадського радіо у Луцьку

PR менеджер Meridian Lutsk Ірина Полєтуха разом з активістами мистецького об’єднання «стендаЛь», Meridian Lutsk та журналістами видання Волинь24 зібрали 81 підпис на підтримку мовлення Громадське радіо у Луцьку в Луцькому Педагогічному Коледжі. Про це Ірина повідомила на власній сторінці Фейсбук.

Нагадаємо, що 31 серпня частоту, на яку претендувало Громадське радіо, отримала радіостанція «Хіт-ФМ», яка вже мовить більш ніж у сотні міст України. На голосуванні більшістю членів Нацради було ухвалено рішення, що цю частоту в місті Луцьку отримає комерційний мовник. Громадське радіо її не отримало. Після цього журналісти Луцьку заявили, що писатимуть лист-звернення та збиратимуть підписи до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з приводу їх відмови Громадському радіо в FM-частоті

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+