Слухати

Громадське радіо потребує допомоги / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо потребує допомоги

05 вересня 2017 - 11:12
Якби кожен, хто нас слухає, робили 50-100 гривень доброчинного внеску на місяць на Спільнокошті, Громадське радіо могло би працювати цілий рік

Багато людей сьогодні хочуть отримувати інформацію від справді незалежних медіа. Незалежних від олігархів, політиків і держави. Медіа, що
говорять про важливе вчасно і якісно. Медіа, що говорять про те, що інші не помічають або замовчують.

Команда Громадського радіо від самого початку працює саме на таких засадах. У нас немає інших завдань, аніж інформування своїх слухачів і читачів. Ми не заробляємо ані політичні бали, ані служимо чиновникам.

Ми робимо це, бо віримо – наша скромна праця допоможе кожному, хто хоче самостійно розібратися в подіях і людях. Ми віримо, що розумний вибір
перемагає обман. Ми бачимо в цьому майбутнє, і це ваше майбутнє також.

Якби кожен, хто нас слухає, робили 50-100 гривень доброчинного внеску на Спільнокошті, ми могли би працювати цілий рік. Громадське радіо вже зібрало на Спільнокошті 416 тисяч гривень. Наразі зібрані кошти становлять 40% від місячного бюджету Громадського радіо. 

Нам потрібна допомога, щоби отримати нові ліцензії, закупити обладнання, платити співробітникам, яких понад 50 осіб. Ми постійно знаходимося у кризі нестачі коштів. 

Прохання допомогти дуже легко проігнорувати, дякуємо що цього не зробили.

Слухайте. Думайте. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+