Слухати

Грузинського священика засудили до 9 років за спробу отруїти помічницю патріарха ГПЦ

05 вересня 2017 - 17:32
Як повідомляє слідоство, протоієрей Мамаладзе хотів отруїти помічницю патріарха Грузинської православної церкви, яка допомагала патріархові після операції в столиці Німеччини

Суд у столиці Грузії Тбілісі засудив до дев’яти років позбавлення волі протоієрея Георгія Мамаладзе за звинуваченням у намірі отруїти особисту секретарку патріарха Грузинської православної церкви Ілії II Шорену Тетруашвілі, передає Радіо Свобода.

Мамаладзе, який перебуває під вартою, вирішив не з’являтися в залі суду під час оголошення вироку. Його захист виступав за виправдання підзахисного, а після оголошення вироку заявив про намір його оскаржувати в апеляційному, Верховному суді, а також в Європейському суді з прав людини.

Мамаладзе затримали в лютому в тбіліському міжнародному аеропорту при спробі вилетіти в Берлін. У його багажі виявили отруту – ціанистий калій.

Слідчі заявляють, що Мамаладзе мав намір отруїти Тетруашвілі, яка допомагала патріархові, що одужував після операції в столиці Німеччини.

Прокуратура в своїй позиції опиралася на повідомлення свідка, який заявив, що протоієрей просив у нього допомоги у пошуку отрути.

84-річний Ілія II очолює Грузинську православну церкву з 1977 року. Понад 80 відсотків громадян країни вважають себе православними.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+