Слухати

Із бюджету Київської області розкрали сотні мільйонів — губернатор назвав цифри

05 вересня 2017 - 12:39
Результати перевірки деяких об’єктів інфраструктури губернатор Київської області Олександр Горган оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці
Із бюджету Київської області розкрали сотні мільйонів — губернатор назвав цифри / Новини на Громадському радіо

Серед цифр, які назвав губернатор — мільйони гривень, виділені на ремонт лікарень шкіл і дитсадків. Так, на ремонт лікарні в смт Димері (Вишгородський район) витрачено 9 млн гривень, на ремонт дитячого садочка в селі Дружня Бородянскього району — 8 млн, на ремонт парку в Броварах — 16 млн грн, а на капітальний ремонт школи в Березані пішло 3 млн грн. Гроші з бюджету списали, а роботи так і не були виконані.

«І це лише чотири об’єкти із сотень, які ми перевірили. Люди не отримали найважливіших елементів інфраструктури тому, що хтось захотів на цьому нажитися», — написав Олександр Горган.

За словами київського губернатора, для запобігання подальших розкрадань бюджетних грошей у Київській області «обласна адміністрація наполягатиме, аби бюджетні кошти не освоювалися на обласному рівні, а передавалися в села та міста області. Саме мери і сільські голови зможуть ефективніше розподіляти ресурси, спрямувавши їх на потреби людей», вважає пан Горган.

Також губернатор пообіцяв, що розкраданнями займуться компетентні органи, і винних притягнуть до відповідальності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+