Слухати

Росія почала масштабні військові навчання, в тому числі в окупованому Криму

05 вересня 2017 - 11:39 698
Навчання російських ракетних військ і артилерії відбудеться на 19-ти полігонах Південного військового округу РФ

У південній частині Росії і в окупованому Криму 5 вересня, розпочались масштабні військові навчання російських ракетних військ і артилерії, повідомляє »DW» з посиланням на «Інтерфакс». 

На 19 полігонів Південного військового округу виведені більше п’яти тисяч артилеристів збройних сил РФ — в Ростовській, Волгоградській областях, Краснодарському і Ставропольському краях, Дагестані, Північної Осетії, окупованому Криму, а також на територіях російських військових баз в Абхазії, Вірменії і Південній Осетії.

Навчання артилеристів проходитимуть протягом наступного місяця.

Як повідомили в прес-службі Південного військового округу РФ, військові «освоять нові форми і способи виконання вогневих завдань з підтримки мотострілкових і танкових підрозділів в складній обстановці сучасного загальновійськового бою». Особливу увагу буде приділено тренуванням в системі розвідувально-вогневих і розвідувально-ударних контурів.

Нагадаємо, з 14 до 20 вересня цього року на території Білорусі та Західної Росії відбудуться російсько-білоруські навчання «Захід-2017». За офіційною версією, під час навчань відпрацьовутиметься спільна оборона Росії і Білорусі проти можливої агресії з боку інших країн.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+