Слухати

Японець зіграв на калькуляторах пісні «Despacito» та «Shape of you» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Японець зіграв на калькуляторах пісні «Despacito» та «Shape of you» (ВІДЕО)

05 вересня 2017 - 14:16
Хлопець використовує спеціальні калькулятори, які працюють за принципом синтезатора і можуть відтворити до 20 різних звуків

Користувач  Youtube It’s a small world із Японії зіграв на калькуляторах пісню Луїса Фонсі «Despacito» і Еда Ширана «Shape of you», передає Lentach.media.

Кавер на пісню «Despacito» виконавця Луїс Фонсі він опублікував на своєму Youtube каналі. Пісню виконує одразу на двох калькуляторах.

 

 

Хлопець використовує спеціальні калькулятори, які працюють за принципом синтезатора і можуть відтворити до 20 різних звуків.

Ще одна популярна пісня, на яку він записав кавер на «Shape of you» Еда Ширана.

 

 

Трохи раніше він записав також свою версію пісні Friends Джастіна Бібера.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+