Слухати

Тіла трьох бійців НГУ, які загинули в 2014-му, незабаром передадуть родинам

06 вересня 2017 - 07:43
Всього ж лише в Дніпрі знаходиться 116 неопізнаних тіл українських бійців, туди їх масово звозили в 2014-2015 роках
Тіла трьох бійців НГУ, які загинули в 2014-му, незабаром передадуть родинам / Новини на Громадському радіо

Тіла трьох бійців Нацгвардії, які загинули в 2014 році найближчими днями передадуть рідним. Про це в програмі Київ-Донбас на Громадському радіо повідомив волонтер місії «Евакуація 200» Павло Нетьосов. Він уточнив, що двоє з них загинули в боях за Іловайськ. Весь цей час чоловіки вважалися зниклими безвісти.

 «Причому, одного з них забирала наша пошукова група цивільно-військового співробітництва в 2015 році на нейтральній смузі. Але ж ми не знали, хто це. Тобто, були останки, ми їх забрали, вийшли між позиціями — нашою та сепаратистів», — розповів волонтер місії «Евакуація 200» Павло Нетьосов.

При цьому заступник начальника пошукового відділу управління цивільно-військового співробітництва Міноборони Владислав Кравченко зауважив, що лише в Дніпрі знаходиться 116 неопізнаних тіл загиблих бійців, туди їх масово звозили після боїв в 2014-2015 роках.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+