Слухати

У поставках неякісних продуктів до військових частин винні 16 посадовців — Міноборони

06 вересня 2017 - 15:46
Винних притягнуто до дисциплінарної відповідальності
У поставках неякісних продуктів до військових частин винні 16 посадовців — Міноборони / Новини на Громадському радіо

Службове розслідування Міністерства оборони України встановило, що 16 посадових осіб Збройних Сил України не перевірили результати лабораторних досліджень м’ясних консервів, через що у військові частини поставили неякісні продукти.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Лабораторні дослідження консервів чотирьох виробників виявили, що консерви м’ясні виробників ТОВ «Адамант 2000», «Візит» не відповідають вимогам ДСТУ.

Перед постачанням продукції до військових частин проводяться лабораторні дослідження. Посадовці ЗСУ згодом перевіряють супровідні документи досліджень.

«У ході проведеного службового розслідування було встановлено факти неналежної організації і проведення лабораторних досліджень харчових продуктів, поставлених до військових частин, посадовими особами Центру безпечності харчових продуктів та ветеринарії, а також неналежного виконання обов’язків посадовими особами Збройних Сил України щодо організації та здійснення контролю за якістю та безпекою харчових продуктів шляхом ознайомлення із супровідними документами, що засвідчують їхня якість та безпечність», — повідомляє Міноборони.

До дисциплінарної відповідальності (від «попередження про неповну службову відповідність» до розглядання на засіданні атестаційної комісії щодо подальшого проходження військової служби) було притягнуто 16 винних посадових осіб — від командира підрозділу до начальників управлінь і служб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+