Слухати

Уряд Молдови шукає можливість відправити військових на навчання до України попри заборону Додона  / Новини на Громадському радіо

Уряд Молдови шукає можливість відправити військових на навчання до України попри заборону Додона

06 вересня 2017 - 11:33
Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп наполягає на тому, щоб молдовські військові взяли участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні

Уряд Молдови шукатиме можливість відправити молдовський контингент на міжнародні навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні, повідомляє NewsMaker.

Під час засідання кабміну Молдови прем’єр-міністр Павло Філіп закликав міністрів знайти можливість відправити молдовський контингент на навчання.

«Напередодні була скасована поїздка на навчання в Україні. До цього таким же чином були скасовані ще п’ять поїздок. Я вважаю, що підстав для цього немає», — заявив Філіп.

За його словами, якщо участь у навчаннях оплачується на 80% партнерами і організаторами, то відмова вже обійшлася Молдові в 5 млн леїв (понад 280 тисяч доларів).

«Нікому не потрібна нетренована армія. Я пропоную включити до порядку денного рішення уряду про участь наших військових у навчаннях», — заявив Філіп.

Як відомо, напередодні президент Ігор Додон заборонив молдовським військовим брати участь у навчаннях в Україні. Тоді він заявив, що для участі молдовських військових в міжнародних навчаннях необхідний дозвіл президента як верховного головнокомандувача і зазначив, що такого дозволу не давав.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+