Слухати

ВТБ не може продати свої філії в Україні, - голова банку А. Костін / Новини на Громадському радіо

ВТБ не може продати свої філії в Україні, - голова банку А. Костін

06 вересня 2017 - 15:12
Національний банк України поки не схвалив жодної заявки від потенційних покупців ВТБ, тому банк має намір скорочувати бізнес в Україні і зайнятися продажем активів і застав

Про це заявив журналістам глава ВТБ Андрій Костін в кулуарах Східного економічного форуму, передає «Інтерфакс».

«Будемо скорочувати розмір бізнесу і витрати, потихеньку продавати активи, забирати кредити, що можна, і всякі застави продавати. Та звідти згортатися. Продати там, напевно, ніхто нічого не дасть», — сказав Костін.

В Україні працюють два дочірні банки групи ВТБ (Україна) і БМ банк (дістався ВТБ після купівлі Банку Москви). Група ВТБ в травні минулого року заявила про намір продати українські банки у разі появи цікавих пропозицій. Проте вже в червні керівництво ВТБ повідомило, що призупинило активний пошук покупців. Розмови про відхід групи з українського ринку поновилися в березні 2017 року після того, як Україна ввела санкції щодо українських банків з російським державним капіталом. Введені на рік обмеження забороняють їм здійснювати будь-які фінансові операції на користь материнських структур, — коментує РБК Україна
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+