Слухати

Закриття КПП «Чаплинка» збільшить навантаження на КПП «Каланчак» у два рази, - радник міністра / Новини на Громадському радіо

Закриття КПП "Чаплинка" збільшить навантаження на КПП "Каланчак" у два рази, - радник міністра

06 вересня 2017 - 20:00
Радниця міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Олеся Цибулько заявляє, що ліквідація на КПП "Чаплинка" призведе до подвійного навантаження на КПП "Каланчак"

«Я вважаю, що рішення про закриття КПП «Чаплинка» має бути добре продумане. Навантаження на інший пункт виросте у два рази. Зараз воно ділиться між цими КПП порівну. А значить збільшиться кількість черг у спеку і холод. Це вплине на швидкість пропуску. Потрібно думати про людей, а не кошти на КПП», — прокоментувала Громадському радіо Олеся Цибулько.

Нагадаємо, що у представництві Президента в аннексированному Росією Криму виступають за скорочення пунктів пропуску на півострів з трьох до двох. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+