Слухати

 Китай закликав ООН до діалогу з Північною Кореєю  / Новини на Громадському радіо

Китай закликав ООН до діалогу з Північною Кореєю

07 вересня 2017 - 18:26
КНР закликала зробити більше для розв'язання кризи з КНДР

Китайська народна республіка (КНР) закликала Організацію об’єднаних націй (ООН) до діалогу з Північною Кореєю (КНДР), — передає Reuters. 

«КНР підтвердила у четвер, що ООН повинна зробити більше проти КНДР після її останніх ядерних випробувань, а також активізувати діалог, щоб допомогти вирішити протистояння», — йдеться в повідомленні. Згідно з інформацією видання, КНДР всупереч міжнародному засудженню, заявила раніше, що відповість на будь-які нові санкції ООН і тиск Сполучених Штатів (США) «потужними контрзаходами», звинувативши США в прагненні до війни.

«Враховуючи нові події на Корейському півострові, Китай згоден з тим, що Рада Безпеки ООН має вжити необхідних заходів», — заявив міністр закордонних справ Китаю Ван І. За його словами, будь-які нові дії міжнародного співтовариства проти КНДР повинні «служити справі стримування ядерних і ракетних програм КНДР і в той же час сприяти відновленню діалогу та консультацій».
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+