Слухати

Лавринович не отримував повідомлення про підозру від Генпрокуратури – адвокат

07 вересня 2017 - 11:10 173
Адвокат екс-міністра Юстиції Олександра Лавриновича заявив, що його клієнт не отримував повідомлення про підозру щодо справи Конституційного перевороту 2010 року

Екс-міністр України Олександр України не отримував отримував повідомлення про підозру від Генпрокуратури щодо справи Конституційного перевороту 2010 року. 

Про це розповів в коментарі Громадському радіо адвокат Євген Солодко.

«Жодного повідомлення про підозру моєму клієнтові не направлялися», — зазначив Євген Солодко.

Водночас у Генпрокуратурі 6 вересня повідомляли, що повідомлення про підозру були відправлені підозрюваним.

«Я розумію для чого вони це зробили. Після фіаско із поверненням обвинувального акту по справах Майдану, їм треба привернути увагу до якось іншої значущої події. Не знайшли нічого більш цікавого, ніж спробу про узурпацію державної влади. Але це мої припущення», — розповів Євген Солодко.

Адвокат також повідомив, що зараз Олександр Лавринович перебуває у Києві і не збивається втікати з України.

«Він перебуває в Україні, у Києві. Вчора ми спілкувалися. Вже підготовлені документи для Генеральної прокуратури, якщо дійсно буде виклик. І він взагалі не збирається втікати з України», — зазначив Солодко.

Напередодні керівник департаменту спецрозслідувань Сергій Горбатюк розповів Громадському радіо, що повідомлення про підозру ГПУ відправила за відомими адресами підозрюваних у справі Конституційного перевороту 2010 року.

Як відомо, ГПУ підозрює екс-президента Віктора Януковича, екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича та його заступника у справі Конституційного перевороту 2010 року, який привів до захоплення державної влади шляхом розширення у неконституційний спосіб повноважень Президента України.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+