Слухати

Молдовські військові приїхали на навчання до України  попри заборону президента(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Молдовські військові приїхали на навчання до України попри заборону президента(ФОТО)

07 вересня 2017 - 09:04
Національна армія Молдови приїхала на територію України і бере участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident 2017

Національна армія Молдови бере участь у міжнародних навчаннях Rapid Trident 2017 на території України всупереч забороні президента Ігоря Додона.

Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони Молдови.

«Контингент Національної армії, що складається з 57 військовослужбовців, бере участь у навчаннях Rapid Trident 2017 у Міжнародному миротворчому центрі «Яворів» в Україні з 7 по 23 вересня», — ідеться у повідомленні.

image-02.jpg

Молдовські військові // прес-служба Міністерства оборони Молдови
Молдовські військові
прес-служба Міністерства оборони Молдови
Молдовський контингент складається з солдатів 22-го миротворчого батальйону і бригади «Молдова-1».

За словами командира молдавського контингенту підполковника Олександра Маркуци, метою навчань є розвиток рівня взаємодії військ, зміцнення обороноздатності і просування іміджу Національної армії Молдови на міжнародній арені для подальшої участі у миротворчих місіях.

У вівторок, 5 вересня, президент Молдови Ігор Додон заборонив військовим брати участь у навчаннях Rapid Trident-2017 в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+