Слухати

Польські компанії відремонтують 144 км автодоріг в Україні — глава «Укравтодору» / Новини на Громадському радіо

Польські компанії відремонтують 144 км автодоріг в Україні — глава «Укравтодору»

07 вересня 2017 - 22:15
Польські компанії «Unnibep» та «Drog-Bud» підписали договір з «Укравтодором» про ремонт українських доріг поблизу кордону з Польщею

На ремонт 144 кілометрів автошляхів поблизу кордону з Польщею витратять 60 мільйонів євро. Ці гроші «Варшава позичила Києву», зазначає Польське радіо.

Це перший в Україні такого типу проект. Польські фірми вибрано шляхом тендерів. Половину робіт виконають польські працівники, 60% матеріалів забезпечує польська сторона, 40% — українська. Перші фрагменти доріг буде введено в експлуатацію вже наступного року, друга частина — у 2019 році.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+