Слухати

Росія накопичила на кордоні з Україною близько 40 тисяч військових, - Гримчак / Новини на Громадському радіо

Росія накопичила на кордоні з Україною близько 40 тисяч військових, - Гримчак

07 вересня 2017 - 19:14
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак назвав число російських військових на кордоні з Україною і на окупованій території Донбасу

«В 2014 році угруповання російських військ у нас на кордоні налічувало близько 100 тисяч бійців. Це дуже багато. Це майже десята частина всього особового складу російської армії. А сьогодні вони накопичили близько 40 тисяч. Плюс ще 5-10 тисяч, які перебувають на території ОРДЛО», — повідомив Гримчак в розмові з Апостроф.

Разом з тим Гримчак припускає, що РФ накопичує війська на кордоні не для наступу. Він зазначив, що число військових РФ на Донбасі — це не ті сили, які можна застосувати для серйозного наступу. «Провокацію влаштувати на будь-якому відрізку фронту вони можуть. Але для серйозного наступу сил мало», — заявив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+